شرح خبر
دو انتصاب
با صدور حکمی از سوی نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس آقایان سید علی حسینی به سمت سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه و رسول اشرف زاده به سمت مدیرعاملی شرکت گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان منصوب شدند. دو انتصاب

 

در این احکام آمده است: "جناب آقای سید علی حسینی 

با توجه به تصویب ساختار سازمانی جدید شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس و نظر به مراتب تعهد، توانمندی و سوابق ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم از تاریخ 1397/04/16 به سمت سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند تبارک و تعالی، بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های موجود و با همکاری کارکنان پر تلاش و متعهد آن معاونت، در انجام امور محوله موفق و موید باشید.

 لازم می‌دانم از زحمات و تلاش‌های دلسوزانه آقای اشرف‌زاده در دوران مسوولیت قدردانی و برای  ایشان در جایگاه‌های دیگر آرزوی موفقیت و سربلندی نمایم."

 
 
 
 
 
 
 
 
"جناب آقای رسول اشرف‌زاده بنا به پیشنهاد هیات مدیره شرکت گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان (پترول) و با توجه به مراتب تعهد، توانمندی و سوابق ارزشمند جنابعالی، شما را به مدت دو سال به عنوان مدیرعامل شرکت مذکور منصوب می‌نمایم.

انتظار دارم با تکیه بر خداوند متعال و استفاده از تمام ظرفیت‌ها وبه کارگیری سرمایه‌های انسانی متعهد و نیز برقراری ارتباط موثر با ذینفعان محترم از جمله ستاد هلدینگ خلیج فارس، ضمن رفع موانع و مشکلات موجود و ایجاد محیطی پر نشاط نسبت به ارتقای شاخصهای منابع انسانی، فرآیندی، مالی و افزایش سودآوری آن مجموعه همت گمارید.

اطمینان دارم کارکنان متخصص و دلسوز و نیز اعضای هیات مدیره و مدیران آن شرکت یاریگر جنابعالی در انجام وظایف محوله از جمله موارد زیر خواهند بود:

· برنامه‌ریزی و اصلاح ساختاری و مالی مجموعه

· مدیریت بهینه دارایی‌ها

· حضور فعال در بازار سرمایه و مدیریت سهام پرتفوی شرکت در بازار بورس

· پیگیری جذب سرمایه‌گذار و تامین مالی طرح‌ها ازمنابع داخلی و خارجی معتبر

· اجرا و تکمیل طرح‌های توسعه‌ای در دست اجرا در چارچوب برنامه زمان‌بندی مصوب

· ایجاد شفافیت و سلامت اداری

· تقویت انضباط مالی و پایبندی به برنامه و بودجه مصوب

· اهتمام ویژه به اجرای دقیق تکالیف مجامع عمومی

لازم می‌دانم از زحمات و تلاش‌های دلسوزانه آقای سید خاموشی در دوران مسوولیت قدردانی و برای ایشان در سمت ریاست هیات مدیره آن شرکت آرزوی موفقیت و سربلندی نمایم.

برای جنابعالی و همه همکاران شرکت گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان (پترول)، توفیق الهی برای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم نجیب ایران و سربلندی و موفقیت آرزو دارم.

روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس برای آنها در سمت جدید و فعالیت های آتی خود آروزی توفیقات روز افزون دارد.

1397/04/16
988
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
تمامي حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به شركت پتروشيمي خليج فارس مي باشد.
Powered by DorsaPortal